ŠvP Bedřichov 2017

 

První den

Odjíždíme…

… a už jsme na místě!!!

Pondělí 4. června 2018

Po zabydlení jsme se výborně naobědvali a po krátkém odpočinku jsme vyrazili do Jizerských hor. Vyšli jsme kolem kostela a za krásných sněhových přeháněk jsme prošli Mravenčí stezku, která byla plná zajímavých informací z přírody. Zavedla nás až na Královku, kde na nás čekalo sluníčko, svačinka a krásné výhledy na okolní kopečky – Ještěd. Pak si děti zařádily na hřišti a za sněžení jsme došli zpět do Bedřichova. Večeře dětem moc chutnala. Pak si děti nakreslily obrázky a jdeme číst pohádku a VZKAZY 🙂

 

Druhý den

Úterý 5. června 2018

Než nám sluníčko rozpustilo led na hřišti, vyluštily děti bludiště. Po výborné svačince, byly jahody a chlebíky s medovým máslíčkem, děti vyrazily na místní úžasné hřiště. Po obědě si děti rozebraly čepice, připravily batůžky a hurá na autobus. Cesta do Jablonce utekla a ve dvě hodiny jsme již byli v místním Muzeu skla a bižuterie. Děti si prohlédly expozici skla a šperků. Průvodkyně měly pro děti připravené barevné úkoly. Mravenečci nic nerozbili 🙂 Naopak! Dostali obrovskou pochvalu od průvodkyň a za odměnu si vyrobili měšec a mohli si ho naplnit pokladem. My se k pochvale také přidáváme. Děti byly skvělé!

 

Třetí den

Středa 6. června 2018

První fotka je ta poslední z celého dnešního dne. Takto nás dnes děti krásně utahaly. 🙂

Dopoledne děti měly opět výbornou svačinku, nad hlavou modrou oblohu a řádily na svém oblíbeném hřišťátku. Po odpočinku začalo dobrodružství s obrem a Viklanem. Obr cestou do hor trousil z děravé kapsy drahokamy. Mravenečci jsou velmi šikovní a všechny poztrácené poklady našli a rovným dílem se o poklad společně rozdělili. Mezitím si ještě zaviklali s viklanem Viklanem, zaskotačili na provazovém hřišti, pozdravili oslíka a před buchtičkami se šodo si zaskákali na trampolíně. Za chvilku se těší na Vaše vzkazy, pohledy a pohádku.

Ps: Mravenečci dnes našlapali jen na výletě 6km. 🙂

 

Čtvrtý den

Čtvrtek 7. června 2018

Vzkaz od Mravenečků: Milí rodiče moc se na Vás těšíme, máme vás rádi. Uvidíme se za chvilku.

Předpokládaný příjezd 14:30 – 15:00. Upřesníme dle dopravní situace.